Matchprogram 2016 Otteluohjelma

OTTELUOHJELMA 2016 MATCHPROGRAM

       
Perjantai/Friday  22.7 2016 Tulosta / PrintUpd 23.7   
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos       
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore       
11.001Kup 11KJP (FIN)-KäPa (FIN)3-2       
11.002Kup 21Tabasalu (EST)-TPS 2 (FIN)2-0       
11.003Kup 102Levadia (EST)-RoPS (FIN)3-4       
11.004Kup 52Zalgirietis (LIT)-ÅIFK (FIN)3-1       
12.005Kup 63FC Jazz (FIN)-Jippo (FIN)4-1       
12.006Kup 103FC Lahti Yj (FIN)-Skonto Riga (LAT)3-0       
12.007Kup 14Ilves (EST)-SWU (FIN)8-1       
12.008Kup 24Tammeka (EST)-Xxxx DNS3-0       
12.009Kup 55FC Inter (FIN)-JoKi/RiPS Yj (FIN)1-0       
12.0010Kup 85OrPa (FIN)-Petrozavodsk (RUS)2-3       
13.0011Kup 26FC KTP (FIN)-P-Iirot (FIN)0-0       
13.0012Kup 56Super Nova Riga (LAT)-TPS (FIN)0-1       
13.0013Kup 17JJK (FIN)-MP Yj (FIN)3-0       
13.0014Kup 87TPV (FIN)-Zenit (RUS)0-5       
13.0015Kup 68PKK-U (FIN)-Rubin (RUS)2-0       
13.0016Kup 108SJK (FIN)-TPK (FIN)1-0       
16.0017Kup 51KäPa (FIN)-Tabasalu (EST)2-0       
16.0018Kup 81TPS 2 (FIN)-KJP (FIN)3-5       
16.0019Kup 62RoPS (FIN)-Zalgirietis (LIT)0-2       
16.0020Kup 102ÅIFK (FIN)-Levadia (EST)0-2       
16.0021Kup 13Jippo (FIN)-FC Lahti Yj (FIN)1-3       
16.0022Kup 23Skonto Riga (LAT)-FC Jazz (FIN)0-2       
17.0023Kup 54SWU (FIN)-Tammeka (EST)0-8       
17.0024Kup 84Xxxx DNS-Ilves (FIN)0-3       
17.0025Kup 65JoKi/RiPS Yj (FIN)-OrPa (FIN)1-7       
17.0026Kup 105Petrozavodsk (RUS)-FC Inter (FIN)5-1       
17.0027Kup 16P-Iirot (FIN)-Super Nova Riga (LAT)2-3       
17.0028Kup 26TPS (FIN)-FC KTP (FIN)9-0       
18.0029Kup 67MP Yj (FIN)-TPV (FIN)1-2       
18.0030Kup 107Zenit (RUS)-JJK (FIN)5-0       
18.0031Kup 58Rubin (RUS)-SJK (FIN)2-1       
18.0032Kup 18TPK (FIN)-PKK-U (FIN)0-6       
Lauantai/Saturday  23.7 2016            
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos       
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore       
9.0033Kup 61KJP (FIN)-Tabasalu (EST)1-2       
9.0034Kup 101TPS 2 (FIN)-KäPa (FIN)0-4       
9.0035Kup 12Levadia (EST)-Zalgirietis (LIT)0-0       
9.0036Kup 22ÅIFK (FIN)-RoPS (FIN)0-1       
9.0037Kup 53FC Jazz (FIN)-FC Lahti Yj (FIN)1-1       
9.0038Kup 83Skonto Riga (LAT)-Jippo (FIN)1-2       
10.0039Kup 64Ilves (FIN)-Tammeka (EST)3-1       
10.0040Kup 104Xxxx DNS-SWU (FIN)0-3       
10.0041Kup 15FC Inter (FIN)-OrPa (FIN)1-1       
10.0042Kup 25Petrozavodsk (RUS)-JoKi/RiPS Yj (FIN)4-0       
10.0043Kup 56FC KTP (FIN)-Super Nova Riga (LAT)0-4       
10.0044Kup 86TPS (FIN)-P-Iirot (FIN)8-1       
11.0045Kup 57JJK (FIN)-TPV (FIN)0-1       
11.0046Kup 87Zenit (RUS)-MP Yj (FIN)5-0       
11.0047Kup 68PKK-U (FIN)-SJK (FIN)6-0       
11.0048Kup 108TPK (FIN)-Rubin (RUS)0-3       
                 
12.00 Arvontatilaisuus kilpailukanslian edessä.          
  Arvotaan lohkojen järjestys sijoitusotteluihin:          
  The drawing will take place in front of the game office.         
  The order of the groups will be decided by drawing lots.         
                 
 A = Lohko 6E =  Lohko 7          
 B = Lohko 2F =  Lohko 1          
 C = Lohko 8G =  Lohko 3    Rang.pot   
 D = Lohko 5H =  Lohko 4    Pen.kick   
              
14.0049Kup 1017-32P-Iirot (FIN)-ÅIFK (FIN)1-2  -    
14.0050Kup 117-32Levadia (EST)-TPK (FIN)4-0  -    
14.0051Kup 517-32SJK (FIN)-JoKi/RiPS Yj (FIN)1-5  -    
14.0052Kup 217-32FC Inter (FIN)-MP Yj (FIN)2-0  -    
15.0053Kup 617-32JJK (FIN)-TPS 2 (FIN)5-3  -    
15.0054Kup 1017-32Tabasalu (EST)-Skonto Riga (LAT)0-1  -    
15.0055Kup 117-32Jippo (FIN)-Xxxx DNS3-0  -    
15.0056Kup 217-32SWU (FIN)-FC KTP (FIN)0-5  -    
15.0057Kup 51-16TPS (FIN)-RoPS (FIN)2-2 4-1   
15.0058Kup 81-16Zalgirietis (LIT)-Rubin (RUS)1-0  -    
16.0059Kup 21-16PKK-U (FIN)-OrPa (FIN)0-1  -    
16.0060Kup 51-16Petrozavodsk (RUS)-TPV (FIN)0-1  -    
16.0061Kup 11-16Zenit (RUS)-KJP (FIN)2-0  -    
16.0062Kup 81-16KäPa (FIN)-FC Jazz (FIN)1-0  -    
16.0063Kup 61-16FC Lahti Yj (FIN)-Tammeka (EST)2-1  -    
16.0064Kup 101-16Ilves (FIN)-SuperNovaRiga (LAT)2-1  -    
                 
Lauantai/Saturday  23.7 2016            
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot   
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick   
17.0065Kup 1025-32P-Iirot (FIN)-SJK (FIN)1-0  -    
17.0066Kup 125-32TPK (FIN)-MP Yj (FIN)0-4  -    
17.0067Kup 225-32TPS 2 (FIN)-Xxxx DNS3-0  -    
17.0068Kup 525-32Tabasalu (EST)-SWU (FIN)4-2  -    
17.0069Kup 817-24ÅIFK (FIN)-JoKi/RiPS Yj (FIN)0-0 4-2   
17.0070Kup 617-24Levadia (EST)-FC Inter (FIN)0-0 9-8   
18.0071Kup 1017-24JJK (FIN)-Jippo (FIN)2-1  -    
18.0072Kup 117-24Skonto Riga (LAT)-FC KTP (FIN)2-1  -    
18.0073Kup 29-16RoPS (FIN)-PKK-U (FIN)0-5  -    
18.0074Kup 59-16Rubin (RUS)-Petrozavodsk (RUS)0-1  -    
18.0075Kup 89-16KJP (FIN)-Tammeka (EST)1-2  -    
18.0076Kup 69-16FC Jazz (FIN)-SuperNovaRiga (EST)0-1  -    
19.0077Kup 51-8TPS (FIN)-ORPa (FIN)3-0  -    
19.0078Kup 81-8Zalgirietis (LIT)-TPV (FIN)2-0  -    
19.0079Kup 61-8Zenit (RUS)-Lahti Yj (FIN)3-0  -    
19.0080Kup 101-8KäPa (FIN)-Ilves (FIN)0-1  -    
                 
Sunnuntai/Sunday  24.7 2016            
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot   
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick   
9.0081Kup 529-32SJK (FIN)-Xxxx DNS3-0  -    
9.0082Kup 1029-32TPK (FIN)-SWU (FIN)4-1  -    
9.0083Kup 125-28P-Iirot (FIN)-TPS 2 (FIN)1-3  -    
9.0084Kup 225-28MP Yj (FIN)-Tabasalu (EST)1-2  -    
9.0085Kup 821-24JoKi/RiPS Yj (FIN)-Jippo (FIN)0-4  -    
9.0086Kup 621-24FC Inter (FIN)-FC KTP (FIN)6-0  -    
10.0087Kup 817-20ÅIFK (FIN)-JJK (FIN)0-2  -    
10.0088Kup 617-20Levadia (EST)-Skonto Riga (LAT)6-1  -    
10.0089Kup 513-16RoPS (FIN)-KJP (FIN)1-1 5-4   
10.0090Kup 1013-16Rubin (RUS)-FC Jazz (FIN)1-1 3-4   
10.0091Kup 19-12PKK-U (FIN)-Tammeka (EST)2-1  -    
10.0092Kup 29-12Petrozavodsk (RUS)-SuperNovaRiga (LAT)1-0  -    
11.0093Kup 105-8ORPa (FIN)-FC Lahti Yj (FIN)3-2  -    
11.0094Kup 15-8TPV (FIN)-KäPa (FIN)0-1  -    
11.0095Kup 81-4TPS (FIN)-Zenit (RUS)0-2  -    
11.0096Kup 61-4Zalgirietis (LIT)-Ilves (FIN)0-2  -    
                 

Lopputilanne

Final standings

         
                 
Sunnuntai/Sunday  24.7 2016            
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot   
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick   
11.0097Kup 531-32Xxxx DNS-SWU (FIN)0-3  -    
11.0098Kup 229-30SJK (FIN)-TPK (FIN)0-1  -    
12.0099Kup 227-28P-Iirot (FIN)-MP Yj (FIN)0-3  -    
12.00100Kup 1025-26TPS 2 (FIN)-Tabasalu (EST)1-2  -    
12.00101Kup 123-24JoKi/RiPS (FIN)-FC KTP (FIN)4-2  -    
12.00102Kup 521-22Jippo (FIN)-FC Inter (FIN)2-0  -    
12.00103Kup 819-20ÅIFK (FIN)-Skonto Riga (LAT)0-0 7-6   
    * * * B-FINAL * * *          
12.00104Kup 617-18JJK (FIN)-Levadia (EST)2-0  -    
13.00105Kup 215-16KJP (FIN)-Rubin (RUS)0-3  -    
13.00106Kup 513-14RoPS (FIN)-FC Jazz (FIN)3-1  -    
13.00107Kup 111-12Tammeka (EST)-SuperNovaRiga (LAT)1-1 5-3   
13.00108Kup 109-10PKK-U (FIN)-Petrozavodsk (RUS)2-1  -    
13.00109Kup 67-8FC Lahti Yj (FIN)-TPV (FIN)4-0  -    
13.00110Kup 85-6ORPa (FIN)-KäPa (FIN)3-2  -    
14.00111Veritas3-4TPS (FIN)-Zalgirieitis (LIT)2-0  -    
     * * * FINAL * * *           
15.00112Veritas1-2Zenit (RUS)-Ilves (FIN)2-0  -