Matchprogram 2014 Otteluohjelma

 

OTTELUOHJELMA 2014 MATCHPROGRAM

   

Perjantai/Friday 

 

1.8 2014

 

Tulosta / Print

3/8 Final
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet  VierasjoukkueetTulos        
TimeMatchFieldGroupHome Teams  Away TeamsScore        
11.00 1 Kup 1 1 JIPPO (FIN) - Kopse (FIN) 1 - 1        
11.00 2 Kup 2 1 Petrozavodsk (RUS) - Tammeka (EST) 2 - 2        
11.00 3 Kup 10 2 KJP (FIN) - Santos (EST) 5 - 0        
11.00 4Kup 5 2 TPS (FIN) - FK Feniksas (LIT) 2 - 0        
12.00 5 Kup 6 3 Ilves (FIN) - FC Santa Claus j (FIN) 0 - 1        
12.00 6 Kup 10 3 PK - 35 (FIN) - Rubin (RUS) 1 - 2        
12.00 7 Kup 1 4 Flora (EST) - KuPS (FIN) 2 - 1        
12.00 8 Kup 2 4 VJS (FIN) - ÅIFK (FIN) 0 - 1        
12.00 9 Kup 5 5 FC Espoo (FIN) - Team Saimaa YJ (FIN) 2 - 1        
12.00 10Parkki 5 SalPa (FIN) - Skonto Riga (LAT) 0 - 1        
13.00 11 Kup 2 6 EPS (FIN) - Grobinas SC (LAT) 0 - 3        
13.00 12 Kup 5 6 FC Inter (FIN) - JJK (FIN) 3 - 1        
13.00 13 Kup 1 7 FC Jazz (FIN) - FC Lahti United (FIN) 0 - 3        
13.00 14Parkki 7 Infonet (EST) - TuWe (FIN) 7 - 0        
13.00 15 Kup 6 8 EBK / Honka (FIN) - OLS (FIN) 0 - 2        
13.00 16 Kup 10 8 TPV (FIN) - Zenit (RUS) 0 - 6        
16.00 17 Kup 5 1 Kopse (FIN) - Petrozavodsk (RUS) 1 - 0        
16.00 18Parkki 1 Tammeka (EST) - JIPPO (FIN) 4 - 1        
16.00 19 Kup 6 2 Santos (EST) - TPS (FIN) 0 - 5        
16.00 20 Kup 10 2 FK Feniksas (LIT) - KJP (FIN) 1 - 0        
16.00 21 Kup 1 3 FC Santa Claus j (FIN) - PK - 35 (FIN) 2 - 0        
16.00 22 Kup 2 3 Rubin (RUS) - Ilves (FIN) 1 - 2        
17.00 23 Kup 5 4 KuPS (FIN) - VJS (FIN) 2 - 0        
17.00 24Parkki 4 ÅIFK (FIN) - Flora (EST) 2 - 2        
17.00 25 Kup 6 5 Team Saimaa YJ (FIN) - SalPa (FIN) 2 - 1        
17.00 26 Kup 10 5 Skonto Riga (LAT) - FC Espoo (FIN) 1 - 0        
17.00 27 Kup 1 6 Grobinas SC (LAT) - FC Inter (FIN) 2 - 2        
17.00 28 Kup 2 6 JJK (FIN) - EPS (FIN) 2 - 1        
18.00 29 Kup 6 7 FC Lahti United (FIN) - Infonet (EST) 3 - 2        
18.00 30 Kup 10 7 TuWe (FIN) - FC Jazz (FIN) 2 - 5        
18.00 31 Kup 5 8 OLS (FIN) - TPV (FIN) 1 - 0        
18.00 32Parkki 8 Zenit (RUS) - EBK / Honka (FIN) 5 - 0        

Lauantai/Saturday 

 

2.8 2014

                 
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet  VierasjoukkueetTulos        
TimeMatchFieldGroupHome Teams  Away TeamsScore        
9.00 33 Kup 6 1 JIPPO (FIN) - Petrozavodsk (RUS) 1 - 5        
9.00 34 Kup 10 1 Tammeka (EST) - Kopse (FIN) 3 - 1        
9.00 35 Kup 1 2 KJP (FIN) - TPS (FIN) 1 - 5        
9.00 36 Kup 2 2 FK Feniksas (LIT) - Santos (EST) 3 - 0        
9.00 37 Kup 5 3 Ilves (FIN) - PK - 35 (FIN) 0 - 1        
9.00 38 Kup 8 3 Rubin (RUS) - FC Santa Claus j (FIN) 1 - 2        
10.00 39 Kup 6 4 Flora (EST) - VJS (FIN) 3 - 0        
10.00 40 Kup 10 4 ÅIFK (FIN) - KuPS (FIN) 1 - 2        
10.00 41 Kup 1 5 FC Espoo (FIN) - SalPa (FIN) 4 - 0        
10.00 42 Kup 2 5 Skonto Riga (LAT) - Team Saimaa YJ (FIN) 2 - 0        
10.00 43 Kup 5 6 EPS (FIN) - FC Inter (FIN) 1 - 8        
10.00 44 Kup 8 6 JJK (FIN) - Grobinas SC (LAT) 2 - 1        
11.00 45 Kup 5 7 FC Jazz (FIN) - Infonet (EST) 2 - 1        
11.00 46 Kup 8 7 TuWe (FIN) - FC Lahti United (FIN) 0 - 9        
11.00 47 Kup 6 8 EBK / Honka (FIN) - TPV (FIN) 0 - 1        
11.00 48 Kup 10 8 Zenit (RUS) - OLS (FIN) 6 - 0        
   
12.00  Arvontatilaisuus kilpailukanslian edessä.              
   Arvotaan lohkojen järjestys sijoitusotteluihin:              
   The drawing will take place in front of the game office.            
   The order of the groups will be decided by drawing lots.            
   
  A =  Lohko 8 E =    Lohko 2              
  B =  Lohko 5 F =    Lohko 1              
  C =  Lohko 6 G =    Lohko 3        Rang.pot
  D =  Lohko 7 H =    Lohko 4        Pen.kick
                     
14.00 49 Kup 10 17-32 TPV (FIN) - SalPa (FIN) 5 - 0     -  
14.00 50 Kup 1 17-32 Team Saimaa YJ (FIN) - EPS (FIN) 2 - 2   5 - 4
14.00 51 Kup 5 17-32 Grobinas SC (LAT) - TuWe (FIN) 4 - 0     -  
14.00 52 Kup 2 17-32 Infonet (EST) - Santos (EST) 5 - 0     -  
15.00 53 Kup 6 17-32 KJP (FIN) - JIPPO (FIN) 0 - 1     -  
15.00 54 Kup 10 17-32 Petrozavodsk (RUS) - Ilves (FIN) 1 - 1   3 - 5
15.00 55 Kup 1 17-32 PK-35 (FIN) - VJS (FIN) 3 - 1     -  
15.00 56 Kup 2 17-32 ÅIFK (FIN) - EBK/Honka (FIN) 3 - 2     -  
15.00 57 Kup 5 1-16 Zenit RUS) - FC Espoo (FIN) 4 - 0     -  
15.00 58 Kup 8 1-16 Skonto Riga (LAT) - JJK (FIN) 1 - 0     -  
16.00 59 Kup 2 1-16 FC Inter (FIN) - FC Jazz (FIN) 1 - 3     -  
16.00 60 Kup 5 1-16 FC Lahti United (FIN) - FK Feniksas (LIT) 0 - 0   2 - 4
16.00 61 Kup 1 1-16 TPS (FIN) - Kopse (FIN) 4 - 1     -  
16.00 62 Kup 8 1-16 Tammeka (EST) - Rubin (RUS) 1 - 2     -  
16.00 63 Kup 6 1-16 FC Santa Claus j (FIN) - KuPS (FIN) 0 - 0   3 - 4
16.00 64 Kup 10 1-16 Flora (EST) - OLS (FIN) 2 - 2   5 - 6
   

Lauantai/Saturday 

 

2.8 2014

   
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet  VierasjoukkueetTulos  Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams  Away TeamsScore  Pen.kick
17.00 65 Kup 10 25-32 SalPa (FIN) - TuWe (FIN) 6 - 1     -  
17.00 66 Kup 1 25-32 EPS (FIN) - Santos (EST) 6 - 2     -  
17.00 67 Kup 2 25-32 KJP (FIN) - VJS (FIN) 0 - 1     -  
17.00 68 Kup 5 25-32 Petrozavodsk (RUS) - EBK/Honka (FIN) 1 - 0     -  
17.00 69 Kup 8 17-24 TPV (FIN) - Grobinas SC (LAT) 1 - 6     -  
17.00 70 Kup 6 17-24 Team Saimaa YJ (FIN) - Infonet (EST) 0 - 0   5 - 3
18.00 71 Kup 10 17-24 JIPPO (FIN) - PK-35 (FIN) 0 - 0   4 - 5
18.00 72 Kup 1 17-24 Ilves (FIN) - ÅIFK (FIN) 2 - 0     -  
18.00 73 Kup 2 9-16 FC Espoo (FIN) - FC Inter (FIN) 3 - 2     -  
18.00 74 Kup 5 9-16 JJK (FIN) - FC Lahti United (FIN) 0 - 6     -  
18.00 75 Kup 8 9-16 Kopse (FIN) - FC Santa Claus j (FIN) 2 - 0     -  
18.00 76 Kup 6 9-16 Tammeka (EST) - Flora (EST) 0 - 6     -  
19.00 77 Kup 5 1-8 Zenit (RUS) - FC Jazz (FIN) 5 - 0     -  
19.00 78 Kup 8 1-8 Skonto Riga (LAT) - FK Feniksas (LIT) 2 - 0     -  
19.00 79 Kup 6 1-8 TPS (FIN) - KuPS (FIN) 3 - 0     -  
19.00 80 Kup 10 1-8 Rubin (RUS) - OLS (FIN) 0 - 0   4 - 2
   

Sunnuntai/Sunday 

 

3.8 2014

                 
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet  VierasjoukkueetTulos  Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams  Away TeamsScore  Pen.kick
9.00 81 Kup 5 29-32 TuWe (FIN) - KJP (FIN) 0 - 8     -  
9.00 82 Kup 10 29-32 Santos (EST) - EBK/Honka (FIN) 1 - 1   4 - 5
9.00 83 Kup 1 25-28 SalPa (FIN) - VJS (FIN) 0 - 0   5 - 4
9.00 84 Kup 2 25-28 EPS (FIN) - Petrozavodsk (RUS) 0 - 3     -  
9.00 85 Kup 8 21-24 TPV (FIN) - JIPPO (FIN) 1 - 1   3 - 0
9.00 86 Kup 6 21-24 Infonet (EST) - ÅIFK (FIN) 8 - 1     -  
10.00 87 Kup 8 17-20 Grobinas SC (LAT) - PK-35 (FIN) 1 - 3     -  
10.00 88 Kup 6 17-20 Team Saimaa YJ (FIN) - Ilves (FIN) 0 - 3     -  
10.00 89 Kup 5 13-16 FC Inter (FIN) - FC Santa Claus j (FIN) 0 - 0   1 - 3
10.00 90 Kup 10 13-16 JJK (FIN) - Tammeka (EST) 3 - 3   5 - 3
10.00 91 Kup 1 9-12 FC Espoo (FIN) - Kopse (FIN) 0 - 0   3 - 1
10.00 92 Kup 2 9-12 FC Lahti United (FIN) - Flora (EST) 1 - 1   5 - 4
11.00 93 Kup 10 5-8 FC Jazz (FIN) - KuPS (FIN) 2 - 1     -  
11.00 94 Kup 1 5-8 FK Feniksas (LIT) - OLS (FIN) 1 - 1   5 - 4
11.00 95 Kup 8 1-4 Zenit (FIN) - TPS (FIN) 3 - 1     -  
11.00 96 Kup 6 1-4 Skonto Riga (LAT) - Rubin (RUS) 2 - 0     -  
   

Lopputilanne

Final standings

           
   

Sunnuntai/Sunday 

 

3.8 2014

                 
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet  VierasjoukkueetTulos  Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams  Away TeamsScore  Pen.kick
11.00 97 Kup 5 31-32 TuWe (FIN) - Santos (EST) 2 - 1     -  
11.00 98 Kup 2 29-30 KJP (FIN) - EBK/Honka (FIN) 4 - 1     -  
12.00 99 Kup 2 27-28 VJS (FIN) - EPS (FIN) 2 - 2   7 - 6
12.00 100 Kup 10 25-26 SalPa (FIN) - Petrozavodsk (RUS) 0 - 1     -  
12.00 101 Kup 1 23-24 JIPPO (FIN) - ÅIFK (FIN) 1 - 1   3 - 4
12.00 102 Kup 5 21-22 TPV (FIN) - Infonet (EST) 0 - 5     -  
12.00 103 Kup 8 19-20 Grobinas SC (LAT) - Team Saimaa YJ (FIN) 3 - 2     -  
       * * * B-FINAL * * *              
12.00 104 Kup 6 17-18 PK-35 (FIN) - Ilves (FIN) 2 - 1     -  
13.00 105 Kup 2 15-16 FC Inter (FIN) - Tammeka (EST) 3 - 2     -  
13.00 106 Kup 5 13-14 FC Santa Claus j (FIN) - JJK (FIN) 2 - 0     -  
13.00 107 Kup 1 11-12 Kopse (FIN) - Flora (EST) 0 - 3     -  
13.00 108 Kup 10 9-10 FC Espoo (FIN) - FC Lahti United (FIN) 0 - 2     -  
13.00 109 Kup 6 7-8 KuPS (FIN) - OLS (FIN) 1 - 0     -  
13.00 110 Kup 8 5-6 FC Jazz (FIN) - FK Feniksas (LIT) 2 - 1     -  
14.00 111 Veitas 3-4 TPS (FIN) - Rubin (RUS) 3 - 0     -  
        * * * FINAL * * *               
15.00 112 Veritas 1-2 Zenit (RUS) - Skonto Riga (LAT) 2 - 0     -  

 

PDF-tiedostoMatchprogram.pdf (234 kB)
Final