Matchprogram 2017 Otteluohjelma

OTTELUOHJELMA/MATCHPROGRAM  
 (Upd
 30.7)    
Perjantai/Friday  28.7 2017 Tulosta/Print       
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos    
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore    
11.001Kup 11FC Inter (FIN)-FC Nõmme United (EST)0-3    
11.002Kup 21P-Iirot (FIN)-FC Wild (FIN)2-2    
11.003Kup 102MOSP Białystok (POL)-Ilves (FIN)0-1    
11.004Kup 52KJP (FIN)-Rubin (RUS)4-0    
12.005Kup 63KP-75/TuPS (FIN)-Kurzemes (LAT)1-3    
12.006Kup 103DNS-TPS (FIN)0-3    
12.007Kup 14FC Inter 2 (FIN)-Jippo (FIN)0-3    
12.008Kup 24DNS-Super Nova (LAT)0-3    
12.009Kup 55FC KTP (FIN)-TJK Legion (EST)2-2    
12.0010Kup 85SJK (FIN)-TPK (FIN)5-2    
13.0011Kup 26GrIFK (FIN)-Levadia (EST)4-0    
13.0012Kup 56Turunmaan United (FIN)-SalPa (FIN)0-1    
13.0013Kup 17KaaPo (FIN)-KäPa (FIN)2-3    
13.0014Kup 87TPV (FIN)-Petrozavodsk (RUS)1-2    
13.0015Kup 68FC Espoo (FIN)-FC Jazz (FIN)0-2    
13.0016Kup 108Zenit (RUS)-ÅIFK (FIN)4-0    
16.0017Kup 51FC Nõmme United (EST)-P-Iirot (FIN)3-0    
16.0018Kup 81FC Wild (FIN)-FC Inter (FIN)1-4    
16.0019Kup 62Ilves (FIN)-KJP (FIN)1-2    
16.0020Kup 102Rubin (RUS)-MOSP Białystok (POL)3-0    
16.0021Kup 13Kurzemes (LAT)-DNS3-0    
16.0022Kup 23TPS (FIN)-KP-75/TuPS (FIN)3-0    
17.0023Kup 5 JiPPO (FIN)-DNS3-0    
17.0024Kup 84Super Nova (LAT)-FC Inter 2 (FIN)3-1    
17.0025Kup 65TJK Legion (EST)-SJK (FIN)6-1    
17.0026Kup 105TPK (FIN)-FC KTP (FIN)0-5    
17.0027Kup 16Levadia (EST)-
 Turunmaan United (FIN)
0-0    
17.0028Kup 26SalPa (FIN)-GrIFK (FIN)0-4    
18.0029Kup 67KäPa (FIN)-TPV (FIN)4-0    
18.0030Kup 107Petrozavodsk (RUS)-KaaPo (FIN)0-0    
18.0031Kup 58FC Jazz (FIN)-Zenit (RUS)0-3    
18.0032Kup 18ÅIFK (FIN)-FC Espoo (FIN)1-3    
Lauantai/Saturday  29.7 2017         
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos    
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore    
9.0033Kup 61FC Inter (FIN)-P-Iirot (FIN)9-0    
9.0034Kup 101FC Wild (FIN)-FC Nõmme United (EST)1-3    
9.0035Kup 12MOSP Białystok (POL)-KJP (FIN)1-2    
9.0036Kup 22Rubin (RUS)-Ilves (FIN)3-0    
9.0037Kup 53KP-75/TuPS (FIN)-DNS3-0    
9.0038Kup 83TPS (FIN)-Kurzemes (LAT)1-3    
10.0039Kup 64FC Inter 2 (FIN)-DNS3-0    
10.0040Kup 104Super Nova (LAT)-Jippo (FIN)2-0    
10.0041Kup 15FC KTP (FIN)-SJK (FIN)2-2    
10.0042Kup 25TPK (FIN)-TJK Legion (EST)0-4    
10.0043Kup 56GrIFK (FIN)-
 Turunmaan United (FIN)
0-0    
10.0044Kup 86SalPa (FIN)-Levadia (EST)2-1    
11.0045Kup 57KaaPo (FIN)-TPV (FIN)0-0    
11.0046Kup 87Petrozavodsk (RUS)-KäPa (FIN)3-3    
11.0047Kup 68FC Espoo (FIN)-Zenit (RUS)0-2    
11.0048Kup 108ÅIFK (FIN)-FC Jazz (FIN)1-6    
              
12.00 Arvontatilaisuus kilpailukanslian edessä.       
  Arvotaan lohkojen järjestys sijoitusotteluihin:       
  The drawing will take place in front of the game office.      
  The order of the groups will be decided by drawing lots.      
              
 A = Lohko 3E =  Lohko 5       
 B = Lohko 1F =  Lohko 6       
 C = Lohko 4G =  Lohko 8    Rang.pot
 D = Lohko 2H =  Lohko 7    Pen.kick
           
14.0049Kup 1017-32KP-75/TuPS (FIN)-P-Iirot (FIN)0-2  - 
14.0050Kup 117-32FC Wild (FIN)-DNS3-0  - 
14.0051Kup 517-32FC Inter 2 (FIN)-MOSP Białystok (POL)1-1 4-2
14.0052Kup 217-32Ilves (FIN)-TPK (FIN)5-0  - 
15.0053Kup 617-32SJK (FIN)-Levadia (EST)2-2 3-4
15.0054Kup 1017-32Turunmaan United (FIN)-ÅIFK (FIN)1-1 5-3
15.0055Kup 117-32FC Espoo (FIN)-TPV (FIN)4-0  - 
15.0056Kup 217-32KaaPo (DNS)-DNS3-0  - 
15.0057Kup 51-16Kurzemes (LAT)-FC Inter (FIN)1-1 0-3
15.0058Kup 81-16FC Nõmme United (EST)-Jippo (FIN)2-1  - 
16.0059Kup 21-16Super Nova (LAT)-Rubin (RUS)0-2  - 
16.0060Kup 51-16KJP (FIN)-FC KTP (FIN)3-0  - 
16.0061Kup 11-16TJK Legion (EST)-SalPa (FIN)3-0  - 
16.0062Kup 81-16GrIFK (FIN)-FC Jazz (FIN)1-5  - 
16.0063Kup 61-16Zenit (RUS)-Petrozavodsk (RUS)9-0  - 
16.0064Kup 101-16KäPa (FIN)-TPS (FIN)0-1  - 
              
Lauantai/Saturday  29.7 2017         
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick
17.0065Kup 1025-32KP-75/TuPS (FIN)-MOSP Białystok (POL)2-2 6-7
17.0066Kup 125-32DNS-TPK (FIN)0-3  - 
17.0067Kup 225-32SJK (FIN)-TPV (FIN)1-0  - 
17.0068Kup 525-32ÅIFK (FIN)-DNS3-0  - 
17.0069Kup 817-24P-Iirot (FIN)-FC Inter 2 (FIN)1-7  - 
17.0070Kup 617-24FC Wild (FIN)-Ilves (FIN)2-0  - 
18.0071Kup 1017-24Levadia (EST)-FC Espoo (FIN)0-3  - 
18.0072Kup 117-24Turunmaan United (FIN)-KaaPo (FIN)2-3  - 
18.0073Kup 29-16Kurzemes (LAT)-Super Nova (LAT)1-2  - 
18.0074Kup 59-16Jippo (FIN)-FC KTP (FIN)1-0  - 
18.0075Kup 89-16SalPa (FIN)-Petrozavodsk (RUS)1-4  - 
18.0076Kup 69-16GrIFK (FIN)-KäPa (FIN)3-1  - 
19.0077Kup 51-8FC Inter (FIN)-Rubin (RUS)1-1 4-5
19.0078Kup 81-8FC Nõmme United (EST)-KJP (FIN)1-0  - 
19.0079Kup 61-8TJK Legion (EST)-Zenit (RUS)0-0 3-1
19.0080Kup 101-8FC Jazz (FIN)-TPS (FIN)0-1  - 
              
Sunnuntai/Sunday  30.7 2017         
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick
9.0081Kup 529-32KP-75/TuPS (FIN)-TPV (FIN)3-0  - 
9.0082Kup 1029-32DNS-DNS -   - 
9.0083Kup 125-28MOSP Białystok (POL)-SJK (FIN)4-2  - 
9.0084Kup 225-28TPK (FIN)-ÅIFK (FIN)3-1  - 
9.0085Kup 821-24P-Iirot (FIN)-Levadia (EST)1-6  - 
9.0086Kup 621-24Ilves (FIN)-Turunmaan United (FIN)4-0  - 
10.0087Kup 817-20FC Inter 2 (FIN)-FC Espoo (FIN)2-0  - 
10.0088Kup 617-20FC Wild (FIN)-KaaPo (FIN)0-3  - 
10.0089Kup 513-16Kurzemes (LAT)-SalPa (FIN)1-0  - 
10.0090Kup 1013-16FC KTP (FIN)-KäPa (FIN)2-4  - 
10.0091Kup 19-12Super Nova (LAT)-Petrozavodsk (FIN)2-4  - 
10.0092Kup 29-12Jippo (FIN)-GrIFK (FIN)1-5  - 
11.0093Kup 105-8FC Inter (FIN)-Zenit (RUS)0-3  - 
11.0094Kup 15-8KJP (FIN)-FC Jazz (FIN)4-0  - 
11.0095Kup 81-4Rubin (RUS)-TJK Legion (EST)1-3  - 
11.0096Kup 61-4FC Nõmme United (EST)-TPS (FIN)1-1 0-3
              

Lopputilanne

Final standings

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          
Sunnuntai/Sunday  30.7 2017         
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick
11.0097Kup 5     -   - 
11.0098Kup 2     -   - 
12.0099Kup 227-28SJK (FIN)-ÅIFK (FIN)3-0  - 
12.00100Kup 1025-26MOSP Białystok (POL)-TPK (FIN)6-0  - 
12.00101Kup 123-24P-Iirot (FIN)-Turunmaan United (FIN)0-1  - 
12.00102Kup 521-22Levadia (FIN)-Ilves (FIN)1-0  - 
12.00103Kup 819-20FC Espoo (FIN)-FC Wild (FIN)2-0  - 
    * * * B-FINAL * * *       
12.00104Kup 617-18FC Inter 2-KaaPo (FIN)1-2  - 
13.00105Kup 215-16SalPa (FIN)-FC KTP (FIN)0-3  - 
13.00106Kup 513-14Kurzemes (LAT)-KäPa (FIN)3-0  - 
13.00107Kup 111-12Super Nova (LAT)-Jippo (FIN)0-0 4-3
13.00108Kup 109-10Petrozavodsk (RUS)-GrIFK (FIN)0-1  - 
13.00109Kup 67-8FC Inter (FIN)-FC Jazz (FIN)0-0 3-1
13.00110Kup 85-6Zenit (RUS)-KJP (FIN)8-1  - 
14.00111Kup 63-4Rubin (RUS)-FC Nõmme United (EST)1-0  - 
     * * * FINAL * * *        
14.00112Veritas1-2TJK Legion (EST)-TPS (FIN)2-0  -