Matchprogram 2019 Otteluohjelma

OTTELUOHJELMA/MATCHPROGRAM         
Perjantai/Friday  26.7 2019 Tulosta PDF Print11/7      
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos    
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore    
11.001Kup 81JJK (FIN)-P-Iirot (FIN) -     
11.002Kup 21Zenit (RUS)-ÅIFK (FIN) -     
11.003Kup 102NoPS  (FIN)-Skonto Riga (LAT) -     
11.004Kup 52TPS (FIN)-FC Viikingit (FIN) -     
12.005Kup 63Dynamo Riga (LAT)-FC Inter (FIN) -     
12.006Kup 103LTU (FIN)-Zalgirietis (LIT) -     
12.007Kup 84HyPS (FIN)-OLS (FIN) -     
12.008Kup 24Rubin (RUS)-TPV (FIN) -     
12.009Kup 55HauPa (FIN)-Ilves (FIN) -     
13.0010Kup 85Jippo (FIN)-Petrozavodsk green (RUS) -     
13.0011Kup 26FC Haka (FIN)-FC Halikko/SalPa Yj (FIN) -     
13.0012Kup 106KäPa (FIN)-Petrozavodsk blue (RUS) -     
13.0013Kup 67KaaPo/TuNL Utd (FIN)-TJK Legion (LAT) -     
13.0014Kup 57PPJ (FIN)-SJK (FIN) -     
              
16.0015Kup 51P-Iirot (FIN)-Zenit (RUS) -     
16.0016Kup 81ÅIFK (FIN)-JJK (FIN) -     
16.0017Kup 62Skonto Riga (LAT)-TPS (FIN) -     
16.0018Kup 102FC Viikingit (FIN)-NoPS (FIN) -     
16.0019Kup 23FC Inter (FIN)-LTU (FIN) -     
17.0020Kup 23Zalgirietis (LIT)-Dynamo Riga (LAT) -     
17.0021Kup 54OLS (FIN)-Rubin (RUS) -     
17.0022Kup 84TPV (FIN)-HyPS (FIN) -     
17.0023Kup 65Ilves (FIN)-Jippo (FIN) -     
17.0024Kup 105Petrozavodsk green (RUS)-HauPa (FIN) -     
18.0025Kup 106FC Halikko/SalPa Yj (FIN)-KäPa (FIN) -     
18.0026Kup 26Petrozavodsk blue  (RUS)-FC Haka (FIN) -     
18.0027Kup 57TJK Legion (LAT)-PPJ (FIN) -     
18.0028Kup 87SJK (FIN)-KaaPo/TuNL Utd (FIN) -     
Lauantai/Saturday  27.7 2019         
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos    
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore    
9.0029Kup 61JJK (FIN)-Zenit (RUS) -     
9.0030Kup 101ÅIFK (FIN)-P-Iirot (FIN) -     
9.0031Kup 82NoPS (FIN)-TPS (FIN) -     
9.0032Kup 22FC Viikingit (FIN)-Skonto Riga (LAT) -     
9.0033Kup 53Dynamo Riga (LAT)-LTU (FIN) -     
10.0034Kup 83Zalgirietis (LIT)-FC Inter (FIN) -     
10.0035Kup 64HyPS (FIN)-Rubin (RUS) -     
10.0036Kup 104TPV (FIN)-OLS (FIN) -     
10.0037Kup 55HauPa (FIN)-Jippo (FIN) -     
10.0038Kup 25Petrozavodsk green (RUS)-Ilves (FIN) -     
11.0039Kup 56FC Haka (FIN)-KäPa (FIN) -     
11.0040Kup 86Petrozavodsk blue  (RUS)-FC Halikko/SalPa Yj (FIN) -     
11.0041Kup 27KaaPo/TuNL Utd (FIN)-PPJ (FIN) -     
11.0042Kup 107SJK (FIN)-TJK Legion (LAT) -     
              
12.00 Arvontatilaisuus kilpailukanslian edessä.       
  Arvotaan lohkojen järjestys sijoitusotteluihin:       
  The drawing will take place in front of the game office.      
  The order of the groups will be decided by drawing lots.      
              
 A = Lohko E =  Lohko        
 B = Lohko F =  Lohko        
 C = Lohko G =  Lohko     Rang.pot
 D = Lohko        Pen.kick
           
14.0043Kup 8KC3-G3 -   - 
14.0044Kup 10LD3-G4 -   - 
14.0045Kup 5ME3-F4 -   - 
14.0046Kup 2NF3-F3 -   - 
15.0047Kup 51-16A1-B3 -   - 
15.0048Kup 81-16B1-A3 -   - 
15.0049Kup 21-16C1-D2 -   - 
15.0050Kup 61-16D1-E2 -   - 
16.0051Kup 21-16E1-F2 -   - 
16.0052Kup 81-16F1-G2 -   - 
16.0053Kup 61-16G1-C2 -   - 
16.0054Kup 51-16B2-A2 -   - 
              
Lauantai/Saturday  27.7 2019         
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick
17.0055Kup 10KG3-A4 -   - 
17.0056Kup 8LG4-B4 -   - 
17.0057Kup 2MF4-C4 -   - 
17.0058Kup 5NE4-D4 -   - 
18.0059Kup 29-16Loser 47-Loser 49 -   - 
18.0060Kup 59-16Loser 48-Loser 50 -   - 
18.0061Kup 89-16Loser 51-Loser 53 -   - 
18.0062Kup 109-16Loser 52-Loser 54 -   - 
19.0063Kup 51-8Winner 47-Winner 49 -   - 
19.0064Kup 81-8Winner 48-Winner 50 -   - 
19.0065Kup 21-8Winner 51-Winner 53 -   - 
19.0066Kup 101-8Winner 52-Winner 54 -   - 
20.0067Kup 2KA4-C3 -   - 
20.0068Kup 5LB4-D3 -   - 
20.0069Kup 10MC4-E3 -   - 
20.0070Kup 6ND4-F3 -   - 
              
Sunnuntai/Sunday  28.7 2019         
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick
9.0071Kup 525-28K3-L3 -   - 
9.0072Kup 1025-28M3-N3 -   - 
9.0073Kup 821-24K2-L2 -   - 
9.0074Kup 221-24M2-N2 -   - 
10.0075Kup 1017-20K1-L1 -   - 
10.0076Kup 617-20M1-N1 -   - 
10.0077Kup 513-16Loser 59-Loser 61 -   - 
10.0078Kup 813-16Loser 60-Loser 62 -   - 
10.0079Kup 29-12Winner 59-Winner 61 -   - 
11.0080Kup 29-12Winner 60-Winner 62 -   - 
11.0081Kup 105-8Loser 63-Loser 65 -   - 
11.0082Kup 55-8Loser 64-Loser 66 -   - 
11.0083Kup 81-4Winner 63-Winner 65 -   - 
11.0084Kup 61-4Winner 64-Winner 66 -   - 
              

Lopputilanne

Final standings

      
              
Sunnuntai/Sunday  29.7 2018         
AikaOtteluKenttäLohkoKotijoukkueet VierasjoukkueetTulos Rang.pot
TimeMatchFieldGroupHome Teams Away TeamsScore Pen.kick
12.0085Kup 127-28Loser 71-Loser 72 -   - 
12.0086Kup 1025-26Winner 71-Winner 72 -   - 
12.0087Kup 223-24Loser 73-Loser 74 -   - 
12.0088Kup 521-22Winner 73-Winner 74 -   - 
12.0089Kup 619-20Loser 75-Loser 76 -   - 
    * * * B-FINAL * * *       
12.0090Kup 817-18Winner 75-Winner 76 -   - 
13.0091Kup 115-16Loser 77-Loser 78 -   - 
13.0092Kup 513-14Winner 77-Winner 78 -   - 
13.0093Kup 211-12Loser 79-Loser 80 -   - 
13.0094Kup 109-10Winner 79-Winner 80 -   - 
13.0095Kup 67-8Loser 81-Loser 82 -   - 
13.0096Kup 85-6Winner 81-Winner 82 -   - 
14.0097Veritas3-4Loser 83-Loser 84 -   - 
     * * * FINAL * * *        
15.0098Veritas1-2Winner 83-Winner 84 -   -